Od 16.04.2022 godine Autoprevoz – Bus je uveo novu autobusku liniju za Njemačku na relaciji Mostar – Ključ – Hamm. Putujte sa Autoprevoz – Bus, Mostar brzo udobno i sigurno! Iz BiH direktno za Njemačku sa samo jednim presjedanjem u Ključu!

Polazak iz BiH – svake subote u 12:15 iz Mostara

Polazak iz Njemačke – svake subote u 09:00 iz Hamm

Upiti i rezervacije se mogu izvršiti na brojeve telefona 

Autobuska stanica Mostar – 036 / 552 – 025 

Viber / Whats up ili direktni poziv: 061/447-202

E-mail: info@autoprevoz-bus.ba

Red vožnje kao i online kupovinu karata možete izvršiti putem portala:

  Polazak  BIH  
Mostar AS (Istok) 12:15 16:00
Vrapčići 12:21 15:54
Potoci 12:27 15:48
Salakovac (Prigrađani R) 12:32 15:43
Drežnica R 12:43 15:32
Grabovica 12:50 15:25
Donja Jablanica 12:59 15:16
Jablanica AS 13:07 15:08
Slatina 13:12 15:03
Gračac 13:30 14:40
Prozor AS 13:49 14:26
Gornji Vakuf / Uskoplje AS 14:14 14:01
Pavić Polje 14:30 13:50
Gračanica 1 14:35 13:41
Bugojno AS 14:39 13:36
Kopčić 14:45 13:27
Donji Vakuf AS 14:54 13:21
Jajce AS 15:34 12:55
Mrkonjic Grad R 16:03 12:50
Ključ AS 16:45 12:45
     
Ključ AS 17:00 12:30
Sanski Most AS 17:55 11:30
Prijedor 18:35 10:50
Novi Grad 19:15 10:50
Kozarska Dubica 20:17 9:15
GP Gradina 20:39 8:50
GP Jasenovac 20:40 8:50
Piding 4:39 0:50
Rosenheim 5:54 23:35
Munchen 6:39 22:50
Augsburg 7:39 21:50
Ulm 8:44 20:45
Kirchheim 9:44 19:45
Stuttgart 10:15 19:10
Karlsruhe 11:24 18:05
Mannheim 13:44 15:45
Frankfurt am Main 14:54 14:35
Koln 17:39 11:50
Dusseldorf 18:09 11:20
Duisburg 18:34 10:55
Essen 18:59 10:30
Dortmund 19:54 9:35
Hamm 20:29 9:00
    Polazak iz Njemačke